Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
2x AZX-210 2-way Top 200W including 2x AZX-112 PA Subwoofer 350W
OMNITRONIC AZX-210 2-way Top 200W
Passive speaker with 10" woofer, 1" driver and 200 W RMS
- 2-way bass-reflex system with 25 cm woofer and 2.5 cm titan driver
- Dual flange
- With rigging points
- Black metal grille with acoustic foam
- Rugged carrying handle
- Application possibility: Standing; suspended; monitoring; on stand
- For application areas such as: Clubs/dancing school; installation; mobile use; mobile djs / entertainer; rental
Package contents
- 1 x compact cabinet speaker, 1 x user manual
OMNITRONIC AZX-112 PA Subwoofer 350W
12" bassreflex subwoofer with 350 W RMS
- 30 cm (12") bass speaker with 63 mm voice coil
- Black metal grille with acoustic foam
- 2 recessed carrying handles
- For application areas such as: Clubs/dancing school; installation; mobile use; mobile djs / entertainer; rental
Package contents
- 1 x user manual, 1 x bass
Manuals
ManualsParaméterek
| Weight | 62,80 kg |
| OMNITRONIC AZX-210 2-way Top 200W | |
| Power | Program:400W |
| Rated | 200W RMS |
| Frequency range | 60 - 18000 Hz |
| Sensitivity | 93 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 116 dB |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Dual flange:Ø 35mm (0°/5°) |
| Flying points | 7 x M10 thread |
| Connections | Input:speaker via 2 x speaker built-in socket (F) |
| Speaker | 1 x woofer 10" |
| Voice coil lows 2" | |
| 1 x compression tweeter highs 1" | |
| Type of speaker | Compact cabinet speaker |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Material | MDF (medium density fiberboard), 15 mm |
| Color | Black, textured coating, painted |
| Dimensions | Width:37 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 58,5 cm |
| Weight | 12,40 kg |
| OMNITRONIC AZX-112 PA Subwoofer 350W | |
| Power | Program:700W |
| Rated | 350W RMS |
| Frequency range | 40 - 250 Hz |
| Sensitivity | 93 dB (1W/1m) |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Flange:M20 thread |
| Connections | Speaker via 2 x speaker built-in socket (F) |
| Speaker | 1 x woofer 12" |
| Voice coil lows 2.5" | |
| Type of speaker | Subwoofer |
| Type of construction | Vented |
| Recessed carrying handle | 2 pc/pcs |
| Material | MDF (medium density fiberboard), 15 mm |
| Color | Black, textured coating, painted |
| Dimensions | Width:50 cm |
| Depth | 57,5 cm |
| Height | 45 cm |
| Weight | 19,00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!