Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Passive speaker with 15" woofer, 1.75" driver and 300 W RMS
- 2-way bass-reflex enclosure with 38 cm woofer and 4.5 cm titanium driver
- Dual flange
- With rigging points
- Black metal grille with acoustic foam
- 2 Rugged carrying handles
- Application possibility: Standing; suspended; monitoring; on stand
- For application areas such as: Clubs/dancing school; installation; mobile use; mobile djs / entertainer; rental
Scope of delivery
- 1 x user manual
- 1 x top
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Program:600W |
| Rated | 300W RMS |
| Frequency range | 50 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 94 dB (1W/1m) |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Dual flange:Ø 35mm (0° / 5°) |
| Flying points | 7 x M10 thread |
| Connections | Input:speaker via 2 x speaker built-in socket (F) |
| Speaker | 1 x woofer 15" |
| Voice coil lows 3" | |
| 1 x compression tweeter highs 1.75" | |
| Type of speaker | Compact cabinet speaker |
| Carrying handle | 2 pc/pcs |
| Material | MDF (medium density fiberboard), 15 mm |
| Color | Black, textured coating, painted |
| Dimensions | Width:43 cm |
| Depth | 43 cm |
| Height | 73 cm |
| Weight | 23.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!