Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
12" bassreflex subwoofer with 350 W RMS
- 30 cm (12") bass speaker with 63 mm voice coil
- Black metal grille with acoustic foam
- 2 recessed carrying handles
- For application areas such as: Clubs/dancing school; installation; mobile use; mobile djs / entertainer; rental
Scope of delivery
- 1 x user manual
- 1 x bass
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Program:700W |
| Rated | 350W RMS |
| Frequency range | 40 - 250 Hz |
| Sensitivity | 93 dB (1W/1m) |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Flange:M20 thread |
| Connections | Speaker via 2 x speaker built-in socket (F) |
| Speaker | 1 x woofer 12" |
| Voice coil lows 2.5" | |
| Type of speaker | Subwoofer |
| Type of construction | Vented |
| Recessed carrying handle | 2 pc/pcs |
| Material | MDF (medium density fiberboard), 15 mm |
| Color | Black, textured coating, painted |
| Dimensions | Width:50 cm |
| Depth | 57.5 cm |
| Height | 45 cm |
| Weight | 19.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!