Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
18" bassreflex subwoofer with 450 W RMS
- 46 cm (18") bass speaker with 63 mm voice coil
- Black metal grille with acoustic foam
- 2 recessed carrying handles
- Application possibility: Standing
- For application areas such as: Clubs/dancing school; installation; mobile use; mobile djs / entertainer; rental
Scope of delivery
- 1 x user manual
- 1 x bass
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Program:900W |
| Rated | 450W RMS |
| Frequency range | 40 - 250 Hz |
| Sensitivity | 95 dB (1W/1m) |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Flange:M20 thread |
| Connections | Input:speaker via 2 x speaker built-in socket (F) |
| Speaker | 1 x woofer 18" |
| Basket material | steel |
| Voice coil lows 2.5" | |
| Type of speaker | Subwoofer |
| Type of construction | Vented |
| Recessed carrying handle | 2 pc/pcs |
| Material | MDF (medium density fiberboard), 15 mm |
| Color | Black, textured coating, painted |
| Dimensions | Width:61.3 cm |
| Depth | 61.3 cm |
| Height | 54 cm |
| Weight | 30.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!