Leírás
Mount for speaker systems with adjustable inclination angle
- Wall-mounting for all speaker-systems with flange
- Vertical inclination angle adjustable
- Very stable version
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 25 kg |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Wallmount (speakerboxes) |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Dimensions | Width:11.5 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 52 cm |
| Diameter | Ø 3.5 cm |
| Weight | 2.80 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!