Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
2 speaker stands, extendible up to 183 cm, maximum load 30 kg + carrying bag
- Height adjustable, with locking pin
- Tube diameter: Ø 35 mm
- Adjustable height
Scope of delivery
- 1 x bag
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Tube diameter sector | 35 |
| Height | Maximum:183 cm |
| Minimum | 100 cm |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Speaker stand/manual |
| Material | Steel; steel |
| Color | Black |
| Weight | 5.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!