Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Passive speaker with 8" woofer, 1" driver and 100 W RMS
- 2-way bass-reflex system with 20 cm woofer and 2.5 cm titan driver
- Dual flange
- With rigging points
- Black metal grille with acoustic foam
- Rugged carrying handle
- Application possibility: Standing; suspended; monitoring; on stand
- For application areas such as: Clubs/dancing school; installation; mobile use; mobile djs / entertainer; rental
Scope of delivery
- 1 x compact cabinet speaker
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Program:200W |
| Rated | 100W RMS |
| Frequency range | 65 - 18000 Hz |
| Sensitivity | 91 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 111 dB |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Dual flange:Ø 35mm (0° / 5°) |
| Flying points | 7 x M10 thread |
| Connections | Input:speaker via 2 x speaker built-in socket (F) |
| Speaker | 1 x woofer 8" |
| Voice coil lows 1,5" | |
| 1 x compression tweeter highs 1" | |
| Type of speaker | Compact cabinet speaker |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Material | MDF (medium density fiberboard), 15 mm |
| Color | Black, textured coating, painted |
| Dimensions | Width:25.5 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 43.8 cm |
| Weight | 8.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!