Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
2x AZX-212 2-way Top 200W including 2x AZX-115 PA Subwoofer 400W
OMNITRONIC AZX-212 2-way Top 200W
Passive speaker with 12" woofer, 1.35" driver and 200 W RMS
- 2-way bass-reflex enclosure with 30 cm woofer and 3.5 cm titanium driver
- Dual flange
- With rigging points
- Black metal grille with acoustic foam
- Rugged carrying handle
- Application possibility: Standing; suspended; monitoring; on stand
- For application areas such as: Clubs/dancing school; installation; mobile use; mobile djs / entertainer; rental
Package contents
- 1 x top, 1 x user manual
OMNITRONIC AZX-115 PA Subwoofer 400W
15" bassreflex subwoofer with 400 W RMS
- 38 cm (15") bass speaker with 63 mm voice coil
- Black metal grille with acoustic foam
- 2 recessed carrying handles
- Application possibility: Standing
- For application areas such as: Clubs/dancing school; installation; mobile use; mobile djs / entertainer; rental
Package contents
- 1 x user manual, 1 x bass
Manuals
ManualsParaméterek
| Weight | 84,20 kg |
| OMNITRONIC AZX-212 2-way Top 200W | |
| Power | Program:400W |
| Rated | 200W RMS |
| Frequency range | 55 - 18000 Hz |
| Sensitivity | 94 dB (1W/1m) |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Dual flange:Ø 35mm (0°/5°) |
| Flying points | 7 x M10 thread |
| Connections | Input:speaker via 2 x speaker built-in socket (F) |
| Speaker | 1 x woofer 12" with ferrit magnet |
| Voice coil lows 2" | |
| Voice coil compression tweeter highs 1.35" | |
| Type of speaker | Compact cabinet speaker |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Material | MDF (medium density fiberboard), 15 mm |
| Color | Black, textured coating, painted |
| Dimensions | Width:37 cm |
| Depth | 35,2 cm |
| Height | 62,2 cm |
| Weight | 18,00 kg |
| OMNITRONIC AZX-115 PA Subwoofer 400W | |
| Power | Program:800W |
| Rated | 400W RMS |
| Frequency range | 40 - 250 Hz |
| Sensitivity | 94 dB (1W/1m) |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Flange:M20 thread |
| Connections | Input:speaker via 2 x speaker built-in socket (F) |
| Speaker | 1 x woofer 15" |
| Voice coil lows 2.5" | |
| Type of speaker | Subwoofer |
| Type of construction | Vented |
| Recessed carrying handle | 2 pc/pcs |
| Material | MDF (medium density fiberboard), 15 mm |
| Color | Black, textured coating, painted |
| Dimensions | Width:53 cm |
| Depth | 55 cm |
| Height | 47 cm |
| Weight | 24,10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!