Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Standing banner frame for area separation
ALUTRUSS SINGLELOCK SP-2000 QUICK-LOCK Pipe
Single tube with QUICK-LOCK
- Low weight
- For decoration or frame construction for projection foils
- Easy installation
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- For application areas such as: Shop fitting; trade fair construction; sports centres/gyms; stage; rental
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Package contents
- 1 x connection set
ALUTRUSS SINGLELOCK SP-1000 QUICK-LOCK Pipe
Single tube with QUICK-LOCK
- Low weight
- For decoration or frame construction for projection foils
- Easy installation
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- For application areas such as: Trade fair construction
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Package contents
- 1 x connection set
ALUTRUSS SINGLELOCK SPAC-21 QUICK-LOCK Corner 90°
Single tube with QUICK-LOCK
- Low weight
- For decoration or frame construction for projection foils
- Easy installation
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- For application areas such as: Shop fitting; trade fair construction; stage; sports centres/gyms; rental
Package contents
- 1 x connection set
ALUTRUSS SINGLELOCK SPAT-36 3-way T-Corner 90°
Single tube with QUICK-LOCK
- Low weight
- For decoration or frame construction for projection foils
- Easy installation
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- For application areas such as: Shop fitting; trade fair construction; sports centres/gyms; stage; rental
Package contents
- 2 x connection set
ALUTRUSS SINGLELOCK Indoor Base
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- For application areas such as: Shop fitting; trade fair construction; sports centres/gyms; stage; rental
ALUTRUSS BILOCK BQ-2 Set cone/pivot/pin
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
Manuals
ManualsParaméterek
| Weight | 15,46 kg |
| ALUTRUSS SINGLELOCK SP-2000 QUICK-LOCK Pipe | |
| Setup | Easy installation |
| Trusspipe | 50 mm x 2 mm |
| Welding technique | TIG-welding |
| Welding material | AlMg 5 |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Length:200 cm |
| Weight | 1,85 kg |
| ALUTRUSS SINGLELOCK SP-1000 QUICK-LOCK Pipe | |
| Setup | Easy installation |
| Trusspipe | 50 mm x 2 mm |
| Welding technique | TIG-welding |
| Welding material | AlMg 5 |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Length:100 cm |
| Weight | 1,05 kg |
| ALUTRUSS SINGLELOCK SPAC-21 QUICK-LOCK Corner 90° | |
| Setup | Easy installation |
| Trusspipe | 50 mm x 2 mm |
| Welding technique | TIG-welding |
| Welding material | AlMg 5 |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Length:50 cm |
| Width | 50 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 1,5 kg |
| ALUTRUSS SINGLELOCK SPAT-36 3-way T-Corner 90° | |
| Setup | Easy installation |
| Trusspipe | 50 mm x 2 mm |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Length:50 cm |
| Width | 50 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 1,35 kg |
| ALUTRUSS SINGLELOCK Indoor Base | |
| Trusspipe | 50 mm |
| Color | Alu colored |
| Weight | 1,73 kg |
| ALUTRUSS BILOCK BQ-2 Set cone/pivot/pin | |
| Trusspipe | 50 mm |
| Color | Alu colored |
| Weight | 0,50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!