Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- 2 supports each for 24 traverse cone adapters and 48 pivots
- With 2 tray
- With accessory compartment
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 6 mm, black, laminated
- Interior with felt cover
cover with felt cover - Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Material | Plywood multi-layer glued, 6 mm |
| Color | Black, laminated |
| Compartment dimensions | 42.5 cm x 25 cm x 20 cm |
| 7 cm x 25 cm x 20 cm | |
| Inside dimensions | 50.5 cm x 25 cm x 21 cm |
| Dimensions | Width:54 cm |
| Depth | 29.5 cm |
| Height | 24.5 cm |
| Weight | 8.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!