Leírás
Mounting hook for 50 mm tube, maximum load WLL 24 kg
- Hook for installing projectors, lighting effects etc. via a truss system
- Only for the installation at horizontal truss!
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 12 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 24 kg |
| Tube diameter sector | 45 - 50 mm |
| Material | Steel |
| Color | Silver |
| Mounting screw | M10 |
| Dimensions | Length:13.50 cm |
| Width | 3 cm |
| Depth | 7.50 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 0.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!