Leírás
Mounting coupler for 50 mm tube with eyelet, maximum load WLL 800 kg
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 400 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 800 kg |
| Tube diameter sector | 45 - 50 mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver |
| Dimensions | Length:16.50 cm |
| Width | 5 cm |
| Depth | 11.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 0.84 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!