Leírás
Mounting clamp for 13-55 mm tube incl. mini TV spigot, maximum load WLL 15 kg
- Clamp for installing projectors, lighting effects etc. via a truss system
- Fixation: hexagonal 5/8" socket and 1x M6 thread and 2 x M5 thread (f)
- TV spigot
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x mounting material
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 7.5 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 15 kg |
| Tube diameter sector | 13 - 55 mm |
| Attachment system | TV spigot mini Ø 16 mm |
| Material | Aluminum casting |
| Color | Black |
| Mounting screw | M10 |
| Dimensions | Length:14.50 cm |
| Width | 4.50 cm |
| Depth | 12.50 cm |
| Weight | 0.56 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!