Leírás
Mounting coupler for 50 mm tube, maximum load WLL 800 kg
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 400 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 800 kg |
| Tube diameter sector | 45 - 50 mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver |
| Mounting screw | M10 |
| Dimensions | Length:11 cm |
| Width | 5 cm |
| Depth | 11.50 cm |
| Weight | 0.71 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!