Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Antenna distributor (470 - 900 MHz)
- Active antenna distributor for operating up to four true diversity UHF receivers on one pair of multi-antennas
- Improves the interference safety and enlarges the range
- Replaces the respective antennas and PSUs of the individual receivers
- Up to five antenna distributors R-14D can be connected among each other for use of 16 microphones in total
- Low-voltage outputs for supplying four UHF receivers, incl. matching DC-connection cables
- Use in the entire UHF frequency range (470 - 900 MHz)
- All antenna connections via BNC jacks, incl. 10 x BNC cable
- UHF 470 - 900 MHz License-free and approved in large parts of Europe
- (19") 48.3 cm rack installation
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 10 x BNC cable
- 4 x adapter cable
- 1 x user manual
- 1 x declaration of conformity
Manuals
ManualsParaméterek
| Type | Antennas and distributors |
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | Max. 60 W |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Impedance | 50 Ohm |
| Gain | Output:0 dB |
| Frequency band | UHF 470 - 900 MHz |
| Output voltage | 4 x 12 V DC |
| Status LED | Power |
| Connections | Input:antenna via 2 x BNC (F) 8 V |
| Output | antenna via 8 x BNC (F) |
| Switch | On/off switch |
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 24.2 cm |
| Height | 4.45 cm |
| Weight | 3.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!