Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Wide-band directional antenna
- Active directional antennas with built-in booster
- For use with the RELACART R-14D antenna distributor
- 1.5 cm (5/8") thread
- Polar pattern: Cardioid
Scope of delivery
- 2 x antenna
- 2 x adapter
- 1 x user manual
- 1 x declaration of conformity
Manuals
ManualsParaméterek
| Type | Antennas and distributors |
| Power supply | 8-12V DC |
| Polar pattern | Cardioid |
| Impedance | 50 Ohm |
| Gain | Output:5 dB to +13 dB |
| Frequency band | UHF 640 - 950 MHz |
| Antenna gain | 6 dBi |
| Attachment system | 5/8 inch thread |
| 3/8 inch to 5/8 inch adapter | |
| Control elements | Transmitter power switch (high-low) |
| Connections | Output:antenna via BNC (F) |
| Input | 8-12 V |
| Dimensions | Width:23.7 cm |
| Height | 24.5 cm |
| Weight | 0.69 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!