Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Passive antenna divider, 2-way (470 - 900 MHz)
- Passive antenna divider with 3 links
- Splits an incoming signal into two outgoing signals
- Combines two incoming signals into one signal
- Rugged metal housing
- UHF 470 - 900 MHz License-free and approved in large parts of Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Type | Antennas and distributors |
| IP classification | IP54 |
| Impedance | 50 Ohm |
| Gain | Signal -3.5 dB |
| Frequency band | UHF 470 - 900 MHz |
| Connections | Input:antenna via 1 x BNC (M) |
| Output | antenna via 2 x BNC (F) |
| Material | Metal |
| Dimensions | Width:6.5 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 0.09 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!