Leírás
BNC antenna cable
- Various versions available
- (19") 48.3 cm rack installation possible
Scope of delivery
- 2 x BNC cable
- 2 x adapter
Paraméterek
| Type | Antennas and distributors |
| Cable length | 1 m |
| Impedance | 50 Ohm |
| Plug A | 1 x BNC (M) |
| Plug B | 1 x BNC (M) |
| Color | Black |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation possible |
| Weight | 0.14 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!