Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Large confetti blower for electric triggering, CO2 is needed for firing
- The shooter can be used for large quantities of confetti
- The shooting angle can be adjusted steplessly
- Activated by a 230V power source
- Made in Europe
- For application areas such as: Stage
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 100 W |
| Power connection | Mains input via PowerCON (blue), mounting version |
| Power output | 1 x PowerCON (gray), mounting version |
| Gas type | CO2 |
| Housing color | Black |
| Activation | Electric |
| Dimensions | Width:85 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 147 cm |
| Weight | 61.20 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!