Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
DMX control for electric firing unit (eg. E-Shot)
- Control via DMX
- Made in Europe
- For application areas such as: Carnival
Scope of delivery
Paraméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 2 W |
| Power connection | Mains input via PowerCON (blue), mounting version |
| Power output | 1 x PowerCON (gray), mounting version |
| Control | DMX |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:12 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 8 cm |
| Weight | 1.40 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!