Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Controller to fire off up to 4 separate devices
- Made in Europe
- For application areas such as: Carnival
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 2 W |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Mains input via PowerCON (blue), mounting version | |
| Power output | 1 x PowerCON (gray), mounting version |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:16.5 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 14.5 cm |
| Weight | 2.25 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!