Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
DMX control with 19" for electric firing unit (eg. E-Shot)
- Control via DMX
- LCD display
- (19") 48.3 cm rack installation 1 U
- Made in Europe
- For application areas such as: Carnival
Scope of delivery
Paraméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 2 W |
| Power connection | Mains input via PowerCON (blue), mounting version |
| Power output | 1 x PowerCON (gray), mounting version |
| Control | DMX |
| Housing color | Black |
| Display type | LCD display |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation 1 U |
| Dimensions | Width:10.5 cm |
| Depth | 44.5 cm |
| Height | 4.5 cm |
| Weight | 1.39 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!