Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Speaker stand, extendible up to 180 cm, maximum load 30 kg
OMNITRONIC M-3 Speaker-System Stand
- Stable speaker stand for mobile use
- Adjustable height
Scope of delivery
2 x OMNITRONIC M-3 Speaker-System Stand
- 1 x stand
- 1 x user manual
Paraméterek
| Weight | 6.73 kg |
| OMNITRONIC M-3 Speaker-System Stand | |
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Height | Maximum:182 cm |
| Minimum | 100 cm |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Speaker stand/manual |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black, painted |
| Weight | 3.20 kg |
| OMNITRONIC TT-1 Carrying Bag for two Speaker Stands | |
| Type (general stands) | Accessory |
| Dimensions | Length:100 cm |
| Width | 22 cm |
| Height | 12 cm |
| Weight | 0.33 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!