Leírás
Massive crossbeam with 35 mm stand sleeve for 6 spots, maximum load WLL 110 kg
- For 6 spots
- With fixation screw 1 x M10 x 20 mm
- LGA tested
Scope of delivery
- 1 x crossbar
- 6 x mounting material
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 110 kg |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel, powder-coated |
| Dimensions | Width:151 cm |
| Depth | 4.50 cm |
| Height | 14 cm |
| Weight | 4.05 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!