Leírás
Crossbeam with 35 mm stand sleeve for 6 spots
- For 6 spots
- LGA tested
Scope of delivery
- 1 x crossbar
- 1 x screw
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 60 kg |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel, powder-coated |
| Dimensions | Width:151 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 13 cm |
| Weight | 2.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!