Leírás
For 35 mm tube with screw thread and M10 wing bolt, max. load WLL 100 kg
- Adapter for installing a spot, speaker system etc. on a stand
- M10 wing bolt
- M10 thread
Scope of delivery
- 1 x adapter
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 50 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 100 kg |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel, powder-coated |
| Plate | 1.3 cm Ø 6 cm |
| Thread | M10 thread x 25 mm |
| Dimensions | Height:13 cm |
| Diameter | Ø 6 cm |
| Weight | 0.38 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!