Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Microphone with PLL multifrequency transmitter for WAM-402, 823-832 + 863-865 MHz
- Dynamic hand-held microphone with UHF pilot tone technology (PLL)
- Ergonomic aluminum alloy housing, applicable for touring
- Easy and error-free synchronization between receiver and transmitter via infrared signal
- RF output power Hi/Low adjustable
- Gain level Hi/Mid/Low adjustable
- Polar pattern: Cardioid
- Operating range up to 60m
- UHF 823 - 832 MHz License-free and approved in large parts of Europe
- UHF 863 - 865 MHz License-free and approved in Europe
- OLED display
- Charge status indicator
Scope of delivery
- 1 x microphone
- 1 x user manual
- 1 x declaration of conformity
Manuals
ManualsParaméterek
| Type | Hand-held transmitter |
| Power supply | 3V DC |
| Capsule type | Dynamic |
| Polar pattern | Cardioid |
| Battery | 2 x Mignon (AA) (not included) |
| Range | Range up to 60m |
| Frequency band | UHF 823 - 832 MHz; UHF 863 - 865 MHz |
| Switching bandwidth | 11 MHz |
| RF power output | 10 mW |
| Modulation | FM |
| Frequency selection | 90 switchable frequencies |
| In 10 groups with up to 10 preset frequencies each | |
| Display type | OLED display |
| Display | Charge status indicator , frequency , channel |
| Control elements | Gain-switch (high-mid-low), transmitter power switch (high-low) |
| Switch | On/off/mute switch |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:26.5 cm |
| Diameter | Ø 5.6 cm |
| Weight | 0.31 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!