Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- Polar pattern: Cardioid
Scope of delivery
- 1 x microphone
- 1 x user manual
Paraméterek
| Type | Microphone |
| Capsule type | Condenser |
| Polar pattern | Cardioid |
| Frequency range | 100 - 18000 Hz |
| Sensitivity | -52 dB |
| Max. SPL | 145 dB |
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Dimensions | Height:7.2 cm |
| Diameter | Ø 5.1 cm |
| Weight | 0.12 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!