Leírás
Carrying case
- Specially designed for wireless microphones
- With 6 microphone compartments
- With 1 accessory compartment
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 3.5 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality spring locks with shut-off function
- Cylinder lock
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 12 kg |
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Cylinder lock | |
| Material | Plywood multi-layer glued, 3.5 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 47 cm x 31 cm x 6 cm |
| Accessory compartment | 7 cm x 31 cm x 6 cm |
| Dimensions | Width:50 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 13 cm |
| Weight | 2.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!