Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Bodypack transmitter with PLL multifrequency transmitter
- 2.4 GHz iSync - real-time synchronization and monitoring
- Editable user name and user color
- RF output switchable
- Gain level adjustable
- Lock function for prevents undesired changes to settings
- Operating range up to 60m with line-of-sight
- UHF 518 - 548 MHz License-free and approved in large parts of Europe
- Multicolor LCD display
Scope of delivery
- 1 x transmitter
- 2 x antenna
- 1 x user manual
- 1 x declaration of conformity
Manuals
ManualsParaméterek
| Type | Pocket transmitter |
| Power supply | 3V DC |
| Battery | 2 x Mignon (AA) (not included) |
| Frequency range | 50 - 18000 Hz |
| Gain | -32 dB to +4 dB |
| Range | Range up to 60m with line-of-sight |
| Frequency band | UHF 518 - 548 MHz |
| RF power output | 50 mW; 30 mW; 10 mW |
| Modulation | FM |
| Display type | Multicolor LCD display |
| Control elements | Menu, navigation keys |
| Connections | Microphone via 1 x Mini XLR (F) 3-pin 5 V |
| Color code | Color indicator and name adjustable |
| Switch | On/off switch; mute control |
| Material | Metal |
| Color | Grey |
| Dimensions | Width:7 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 13 cm |
| Weight | 0.19 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!