Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Lavalier microphone for WISE bodypack transmitter
- Polar pattern: Omnidirectional
Scope of delivery
- 1 x microphone
- 2 x windshield
- 1 x fixation clip
Paraméterek
| Type | Lavalier microphone |
| Power supply | 3-10V DC |
| Cable length | 1.2 m |
| Capsule type | Electret |
| Polar pattern | Omnidirectional |
| Frequency range | 80 - 20000 Hz |
| S/N ratio | >58 dB |
| Sensitivity | -40 dB |
| Impedance | 1 kOhm |
| Connections | Mini XLR (F) 3-pin |
| Color | Black |
| Dimensions | Diameter:Ø 0.35 cm |
| Weight | 0.01 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!