Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Headset microphone for WISE bodypack transmitter
- Polar pattern: Cardioid
Scope of delivery
- 1 x microphone
- 2 x windshield
Paraméterek
| Type | Headset microphone |
| Power supply | 2-10V DC |
| Cable length | 1.3 m |
| Capsule type | Electret |
| Polar pattern | Cardioid |
| Frequency range | 100 - 20000 Hz |
| S/N ratio | >58 dB |
| Sensitivity | -45 dB |
| Impedance | 1 kOhm |
| 1000 Ohm | |
| Connections | Mini XLR (F) 3-pin |
| Material | Metal |
| Color | Skin-colored |
| Dimensions | Diameter:Ø 0.35 cm |
| Weight | 0.03 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!