Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Passive speaker with 15" woofer, 1.75" driver and 300 W RMS
- 2-way bass-reflex system
- Black metal grille
- 3 Rugged carrying handles
- For application areas such as: Mobile djs / entertainer; mobile use; rental; sports centres/gyms
- Application possibility: Standing; monitoring; on stand
Scope of delivery
- 1 x user manual
- 1 x compact cabinet speaker
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Program:600W |
| Rated | 300W RMS |
| Frequency range | 55 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 96 dB |
| Dispersion angle | 90° x 50° |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Flange:Ø 35mm |
| Connections | Input:speaker via 2 x speaker built-in socket (F) |
| Speaker | 1 x woofer 15" |
| Voice coil lows 3" | |
| 1 x voice coil compression tweeter highs 1.75" | |
| Type of speaker | Compact cabinet speaker |
| Carrying handle | 3 pc/pcs |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:37 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 70 cm |
| Weight | 19.35 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!