Leírás
Disco effect light with RGB
- Rotating decorative luminary with red, green and blue LEDs
- These dancing color-theatrics please the eye and the spirit
- Create colorful kaleidoscopic effects
- Disco feeling anywhere, in no time at all
- Hot restrike
- 3 LEDs 0.5 W high-power R/G/B
- Multi beam effect
- Control via plug and play
- For application areas such as: Party room; advertisement/Shop window; decoration
- Very quiet working noise
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP20 |
| Voltage (lamps) | 230 V |
| Nominal wattage | 3 W |
| Base | E27 |
| Lamp type | LED lamp |
| Lamp specification | Hot restrike |
| LED type | 3 x 0.5 W high-power R/G/B |
| Beam angle | 180° |
| Speed | 11 RPM , 360 ° |
| Control | Plug and play |
| Color of light | Switching colors |
| Lead time | 1 s |
| Construction | Special |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 20000 h |
| Dimensions (LxD) | 130x80 mm |
| Housing color | Clear |
| Weight | 0.08 kg |
| Noise classification | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!