Leírás
Design base with E-27 socket
- Distinctive base for 60 W lamp
- Can also be used with UV lamp
- For application areas such as: Party room; mobile djs / entertainer; clubs/dancing school
Scope of delivery
Paraméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 60 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction | 2 x 0.75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length | Approx. 1.7 m |
| Base | E27 |
| Color | Black |
| Dimensions | Height:8.5 cm |
| Diameter | Ø 15.5 cm |
| Weight | 0.25 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!