Leírás
Clamp spot E27 60 W
- Rotatable and swivable
- For desks, cupboards, shelves etc.
- Desktop thickness max. 3 cm
- With pendant cord switch
- Control via on/off switch at cable
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | Max. 60 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction | 2 x 0.75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length | Approx. 1.4 m |
| Base | E27 |
| Control | On/off switch at cable |
| Material | Plastic; metal |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:11.8 cm |
| Depth | 7.6 cm |
| Height | 14.3 cm |
| Diameter | Ø 5.2 cm |
| Weight | 0.25 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!