Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Pure diode laser system
- The device is cooled by cooling fan
- Control via DMX; ILDA; stand-alone; master/slave function; sound to light via microphone
- With mounting bracket
- 4 digit 7-segment LED display
- For application areas such as: Clubs/dancing school; mobile djs / entertainer
- Application possibility: Suspended
Scope of delivery
- 1 x laser
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 2 x key
- 1 x Interlock
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 20 W |
| IP classification | IP4X |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Laser class | 4 |
| Laser color | R/G/B |
| Laser module | Red (R) 200 mW 650nm |
| Green (G) 70 mW 520nm | |
| Blue (B) 530 mW 450nm | |
| DMX channels | 18 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling | Cooling fan |
| Control | DMX; ILDA; stand-alone; master/slave function; sound to light via microphone |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Display type | 4 digit 7-segment LED display |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:22 cm |
| Width | 15 cm |
| Height | 11.6 cm |
| Weight | 2.5 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!