Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Pro Case suitable for:- Laserworld Diode Series- Laserworld Club Series, except for the CS-8000RGB FX and the CS-12.000RGB FX (use Purelight Case for these)- Laserworld Ecoline Series
- With 4 pickfoam
- 3 Rugged carrying handles
- 4 high-quality spring locks
Scope of delivery
Paraméterek
| Carrying handle | 3 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:4 pc/pcs |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Inside dimensions | 54 cm x 37.5 cm x 22 cm |
| Dimensions | Width:60 cm |
| Depth | 43.5 cm |
| Height | 33 cm |
| Weight | 5.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!