Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
PRO lasershow software
- Control via ILDA
- The device can be connected via USB to the PC
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via USB A (M) connectable version |
| Control | ILDA |
| Housing color | Red |
| USB port | Type A |
| PC connect | Via USB |
| Dimensions | Width:16.5 cm |
| Depth | 22.5 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 0.01 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!