Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With 2 dividers
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 10 mm, black, laminated
- Interior with felt cover
cover with felt cover - Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- 8 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes Ø 100 mm
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Case handle | 8 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes Ø 100 mm |
| Material | Plywood multi-layer glued, 10 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 121 cm x 55 cm x 47.5 cm |
| Dimensions | Width:125 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 78 cm |
| Weight | 46.55 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!