Leírás
Accessory for Universal Tour Case
- With tray
- High-quality workmanship with MDF (medium density fiberboard) 9 mm, black
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Material | MDF (medium density fiberboard), 9 mm |
| Color | Black |
| Inside dimensions | 48.5 cm x 52 cm x 16 cm |
| Dimensions | Width:51 cm |
| Depth | 54 cm |
| Height | 17 cm |
| Weight | 3.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!