Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
DJ player for CD, USB and SD
- USB port for storage media and portable players
- SD(HC) card slot
- Anti-shock RAM buffer memory
- Text display supports CD text and ID3 tags (artist and title name)
- Touch-sensitive scratch jog dial with mode selector: pitch bend, scratch, fast or frame search
- Reverse run
- Brake effect (as with analog turntables)
- Comfortable track selection via 10-digit numerical track input
- Folder navigation
- Search buttons for fast forward and reverse
- Pitch bend via jog dial or separate buttons
- Manual beatcounter
- Instant start and cue function with preview
- Double loop/reloop function
- Single or continuous play
- Repeat functions
- Title programming
- Extra-large play/pause and cue buttons with color illumination
- Multicolor VFD display
- Pitch range: ±4%, ±8%, ±12%, ±16%
- Desktop console housing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x RCA cable
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 12 W |
| Protection class | Protection class II |
| Power connection | Mains input via C8 (M) "figure 8" mounting version power supply cord with Euro plug (provided) |
| Frequency range | 20 - 20000 Hz |
| S/N ratio | >86 dB |
| THD | <0.01 % at 1 kHz |
| Audio player | USB + SD + CD player, pitch, Anti-shock, Seamless loop; , (ID3 tag) |
| CD player drive | Slot in-single CD drive |
| Display type | Multicolor VFD display |
| Display | CD-DA play time remaining , play time elapsed , total play time remaining , bargraph; MP3 ID3-Tags , play time remaining , play time elapsed , bargraph |
| Control elements | Source selector, encoder |
| Connections | Output:line via 1 x stereo RCA 1 V |
| Music format | CD, CD-R, CD-RW, CD-DA, MP3 |
| Frame accuracy | 1/75 s |
| Available storage media | USB devices/SD cards max. 128GB (FAT 32) |
| Pitch range | ±4%, ±8%, ±12%, ±16% |
| Material | Plastic |
| Color | Black; silver |
| Housing design | Desktop console housing |
| Dimensions | Width:23 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 12 cm |
| Weight | 2.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!