Leírás
Lavalier microphone for UHF-300 bodypack transmitter
- For attaching to the user's tie, shirt or collar
- Polar pattern: Cardioid
- For application areas such as: Theater; product presentations and lectures
Scope of delivery
- 1 x microphone
- 1 x windshield
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Type | Lavalier microphone |
| Power supply | 1.5-10V |
| Power connection | Mains input via Mini XLR (F) 3-pin |
| Cable length | 0.9 m |
| Capsule type | Condenser |
| Size | Ø 12 mm x 26.5 mm |
| Polar pattern | Cardioid |
| Frequency range | 80 - 18000 Hz |
| Sensitivity | -53 dB |
| Impedance | 600 Ohm |
| Connections | Mini XLR (F) 3-pin |
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Weight | 0.02 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!