Leírás
- The article is delivered ready to stand
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:82 cm |
| Width | 46.5 cm |
| Height | 2.5 cm |
| Weight | 3.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!