Leírás
Stable keyboard stand
- The article is delivered dismantled
- Space-saving storing
- High quality
Scope of delivery
- 1 x frame
- 1 x hex key
Paraméterek
| Setup | Space-saving storing |
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Type (general stands) | Keyboard stand |
| Material | Steel |
| Color | Black, painted |
| Mounting size max. | 30 cm x 48 cm x 97 cm |
| Mounting size min. | 81 cm x 48 cm x 63.5 cm |
| Dimensions | Width:30 cm |
| Depth | 48 cm |
| Height | 97 cm |
| Weight | 2.56 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!