Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Weather-proof column speaker, 100 V
- With mounting bracket
- Suitable for outdoor use IP44
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
Scope of delivery
- 1 x device
- 2 x mounting bracket
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP44 |
| Power | Program:120W |
| Rated | 60W RMS |
| Frequency range | 170 - 15000 Hz |
| Sensitivity | 93 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 112 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Power tapping | 40W; 60W RMS via no connector/cable only switchable |
| Speaker | 8 x full range loudspeaker 2.5" |
| Type of speaker | Column speaker |
| Material | Aluminum |
| Color | White |
| Dimensions | Width:10.6 cm |
| Depth | 7.5 cm |
| Height | 69 cm |
| Weight | 3.44 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!