Leírás
Surface mountable PA volume controller with 24 V emergency priority relay
- Audio transformer for 100 V line technique
- Attenuation in 11 steps
- White plastic front panel and knob
- Screw plug connection
- Flush mounting
- Finery housing (optional)
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 4 x screw
Manuals
ManualsParaméterek
| Priority relay | 24 V |
| Power | Rated:60W RMS |
| Frequency range | 50 - 18000 Hz |
| Input & output | Mono |
| Connections | Screw plug-in terminal |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Housing design | Flush mounting |
| Finery housing (optional) | |
| Dimensions | Width:8 cm |
| Depth | 6.7 cm |
| Height | 8 cm |
| Weight | 0.35 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!