Leírás
Pole-burner for base R-7-s
- dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Paraméterek
| Operating voltage | 240 V, 220 - 240 V |
| Nominal wattage | 800 W |
| Base | R7s |
| Lamp type | Halogen lamp; clear lamp; high voltage lamp; halogen lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Hot restrike | |
| Beam angle | 360° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 3200K |
| Color rendering index (CRI) | 95 Ra |
| Warm-up time | 0 s |
| Shape | Rod; Bar; Double-sided socket |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 10° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 75 h |
| Luminous flux | 21400 lm |
| Dimensions (LxD) | 78x15 mm |
| Dimensions | Length:7,8 cm |
| Weight | 10 g |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!