Leírás
Pole-burner for base R-7-s
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 230, 220 - 240 V |
| Nominal wattage | 800 W |
| Base | R7s |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 360° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 3200K |
| Color rendering index (CRI) | 95 Ra |
| Lead time | 0 s |
| Construction | Rod; lamp envelope; double-sided socket |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Lamp life | 75 h |
| Luminous flux | 20000 lm |
| Lamp current | 3.2 A |
| Dimensions (LxD) | 78x15 mm |
| Dimensions | Length:7.8 cm |
| Weight | 0.01 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1507483 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!