Leírás
Bright wheat bundle
- Falls in shape by itself
- The article is delivered ready to stand
- Suitable for protected outdoor areas
- approx. 7 beautifully flowers
- For application areas such as: Decoration
Scope of delivery
Paraméterek
| Setup | Falls in shape by itself |
| Flowers | Pieces:approx. 7 pc/pcs |
| Decor style | Woods and meadows |
| Season | Summer |
| Dimensions | Length:8 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 60 cm |
| Weight | 0.48 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!